00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

RAPSODIE (France)

Квитки:

Попередній продаж - 100 грн

На вході - 130 грн

=============================

Рапсоді - https://www.rapsodie.pro/

 

На межі репу та класичної музики

Все почалося після того, як зустрілися піаніст Софіан Памар та емсі Самі з міста Лілль, відомий за ім’ям Тікабі. До них приєдналися басист Емманюель Одю , барабанщик Теотім Дірендонк та репер Параноян. У такому складі Рапсоді розвивається, а їхня музика набирає обертів.

 

Вони об’єднали апріорі два диаметрально-протилежних жанри. Їхні виступи нагадують творчість інших музикантів, відомих своїм нестандартним підходом до хіп-хопу таких, як The Roots або Oxmo Puccino. Гурт влаштовує неймовірний спектакль, вражаючи інструментальним виконанням, яке супроводжується речитативом, усе це на межі різноманітних жанрів: репу, класичного піаніно, фанк-басу, хіп-хоп ударними. 

 

Спільні моменти обміну з публікою на концертах відображають як артистичну, так і людську сторону Рапсоді. Вони приділяють величезну увагу саме сценічним виступам, адже прагнуть досягти досконалості у концертних дійствах. 

 

Кропітка та віддана робота музикантів приносить свої плоди. За три роки праці гурт проклав собі гарний творчий шлях, регулярно виступаючи як на невеличких сценах, так і на сценах великого калібру таких, як: Аеронеф у Ліллі, Олімпія у Парижі. Музиканти зовсім не бояться перетинати кордони традицій і влаштовують концерти не тільки в місцях розрахованих на реп-вечірки, але й у залах для класичної музики, і, безумовно, на ключових сценах сьогодення. Перформанси гурту відповідають його іміджу: вони подорожують крізь жанри та легко перетинають кордони. Обраний як «Акустичні таланти» телеканалом TV5 Monde, гурт Рапсоді розвиває свою творчість в міжнародному масштабі і влаштовує турне по Східній Європі (Румунія, Україна, Польща), а також у Палестині (Рамалла, Наблус, Єрусалим) та у Швейцаріїї, пропагуючи таким чином франкофонію в світі крізь французький інструментальний речитатив.

 

У червні 2013 року музиканти випустили міні-альбом « Прелюдія », до складу якого увійшли п’ять композицій. Наразі гурт працює над репутацією свого останнього альбому під назвою «Фуга», що з 22 червня 2015 року доступний у всіх дистриб’юторів.

На емблемі Рапсоді зображений пацюк з метеликом. Це - символ наполегливої тварини, яка не тільки невпинно шмигає по каналізаційних стоках, але й з легкістю прокрадається в оперні зали. Так само і п’ятеро учасників Рапсоді пристрасно та рішуче продовжують свій творчий шлях.

=============================

 

8 квітня (пт)/20:00

Дніпропетровськ, Наб. Січеславська,7

POPLAVOK Music Hall

=============================

 

КУПИТЬ: 

- Ресторан "Поплавок" (ул. Наб. Ленина, 7) 

- Пространство "Рыба Андрей" (ул. Плеханова, 13) 

 

Кассы internet-bilet.ua: 

-пр. Карла Маркса, 54 (ТЦ Украина). 

-Касса в театре им. Горького. Пр. Карла Маркса, 97 

-Касса в ДК Шинник. Ул. Героев Сталинграда, 118-а 

-Касса в Цирке. Ул. Набережная Ленина, 33 

-Магазин Jam. Пр. Карла Маркса, 60 

-Магазин Dope Shop. ул.Глинки, 16а 

-"Менора" ул. Шолом-Алейхема, 4/26 

 

ОНЛАЙН-ПРОДАЖА: 

 

https://dnepropetrovsk.internet-bilet.ua/rapsodie

 

Dnepr.com

183

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости