00:00:00
00.00.0000
Почта
Камеры
Карта пробки
Форум


Афиша

24 ноября, Концерт арт-джаз тріо "A Point Of Unity" Олександра Любченка

24 ноября, Концерт арт-джаз тріо "A Point Of Unity" Олександра Любченка24 листопада ви можете стати свідками неперевершаного музичного дійства в клубі "Мулен Руж"

Арт-джаз тріо "A Point Of Unity" Музична формація, засновником якої є Олександр Любченко.
У складі тріо також грають Ігор Любченко (бас-гітара), Дмитро Литвиненко (ударні).

Довідка:

"Наш відомий земляк, музикант і композитор Олександр Любченко - один з кращих джазових гітаристів СНД і Європи у складі свого тріо черговий раз захоплював публіку віртуозними, фантастичними творами. Цікаво, що як тільки над залом пронеслися перший раскати найтоншої імпровізації, атмосфера круто змінилася."

"Дві години напруженої, віртуозною, елітарної музики змусили зал слухати «не видихаючи», а музикантів викладатися до сьомого поту. Міжнародний рівень виконання підтвердили знаходилися в залі іспанці, які, вловивши в одній з композицій нотки фламенко (колись Любченко був визнаний кращим фламенкістом Україні ), буквально впали в екстаз ". (Зі статті про Октябрському концерті Олександра Любченка та «A Point Of Unity». Автор: Ігор Гусаров, газета "Зоря")

"В Україні ніхто навіть до усвідомлення того, що ми робимо, не підходить, - каже Олександр Любченко. - Тих, хто вміють легко поєднувати і вільно оперувати в тих стилях, формах і напрямах, які практикуємо ми, ви більше ніде у нас не знайдете. Так що не лаптем ми щи хлебчемо ". (Автор: Олег Климов)

Є заслужені артисти, є народні, є зірки на нашому сучасному поп-культурному небосхилі, а є Майстра - ті, хто робить свою справу не за одні гонорари або нагороди, і навіть не за визнання, а просто тому, що інакше неможливо, тому що того вимагає спів власного серця. Майстрів, як правило, небагато, набагато менше, ніж згаданих зірок і тих, хто одягнений регаліями. Але це не тільки не применшує, а скоріше, підкреслює їх значимість в культурі. (Відгук учня про маестро "Ключі майстра")


 

 

 

Мулен Руж: Концерт Холл
Адрес: ул. Гопнер, 4-а , тел.: 067 176 75 75
Начало: 19:00
Вход: 90-100 грн.


903

Другие новости по теме
Обсудить на форуме


Комментарии Disqus

Loading...

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Регистрация

Закрыть
    Подписаться на новости
Ваш пол:
День рождения:
Город:
Аватарки и авторизация в сетях:
ВКонтакте Facebook
Нажимая на кнопку «Зарегистрироваться»
я подтверждаю свое согласие с правилами сайта
и пользовательским соглашением.


Введите два слова, показанных на изображении:

Вход

Закрыть
    Подписаться на новости