Филармония, репертуарный план на апрель
Дніпропетровська філармонія
Репертуарний план на квітень 2012 року
1.04 (неділя) 17.00
Концерт академічного симфонічного оркестру
У програмі: А.Дворжак Симфонія №9 З Нового світу,
А.Дворжак Концерт для віолончелі з оркестром
Солістка Олена Гулей (віолончель), Київ
Диригент Назар Якобенчук, Київ
6.04 (пятниця) 18.00
Джазове тріо Паніка, Київ
Лауреати фестивалів: БерлинДжазФест2010 г. Берлин, Германия, ‘Додж 2009’ г.Киев, Украина, ‘Live in Blue Bay 2009’ г. Коктебель, Украина,
Jazz-art coorparation 2008, 2009.
Олександр Муренко (барабани) худ.керівник,
Олексей Боголюбов (клавіші), Костянтин Іоненко (бас-гітара)
У програмі: поєднання декількох музичних стилів джаз, фанк, поп-рок
8.04 (неділя) 17.00
Концерт Зачаровані музикою&hellip,
У програмі: І.Кальман Дует Сільви і Едвіна з оперети
Сільва, П.Чайковський Арія Роберта з
опери Іоланта, А.Вівальді Арія Констанци з опери Грізельда,
кращі твори Ж.Бізе, Р.Вагнера, В.Белліні
10.04 (вівторок) 18.00
Концерт народної музики
Виконавці: ансамбль бандуристів Чарівниці, ансамбль народних інструментів Фольк-драйв,
Л.Верищако (баян), В.Тетерин (мандоліна), А.Коваленко (сопрано), засл.арт.України О.Мірошниченко (баритон), Д.Науменко (тенор), Н.Корчинська (домра), В.Зубань (акордеон), засл.арт. України Г.Кузяєва (сопрано), концертмейстери Т.Мартінєк, А.Бровкова
У програмі: кращі взірці вокальної та музичної культури
11.04 (середа) 17.00 Для студентів
Концерт джаз-оркестру
Керівник заслужений діяч мистецтв України Юрій Паламарчук
Солісти: В.Кочетков. О.Іщенко, Д.Ватіян
12.04 (четвер) 17.00 Для студентів міста
Концерт Звуки музики
У програмі: хіти з репертуару Ю.Антонова, Ф.Кіркорова, В.Леонтьєва, Дж.Дассена, Е.Піаф, М.Матьє у виконанні молодих і талановитих
20.04 (пятниця) 17.00
Заключний концерт XV Міжнародного дитячого фестивалю
української і польської музики ім. Ф.Шопена
Виконавці: обдаровані діти з Латвії, Литви, Польщі, України
21.04 (субота) 17.00
Сольний концерт ансамблю бандуристів Чарівниці
Художній керівник заслужений працівник культури України С.Овчарова
У програмі: українські народні пісні в сучасній обробці та пісні видатних композиторів України
22.04 (неділя) 17.00
Концерт симфонічного оркестру
У програмі: Й.Гайдн – Симфонія №104,
С.Прокофьєв Концерт для фортепіано з оркестром №3
Соліст лауреат міжнародних конкурсів Олександр Поляков (Київ)
Диригент лауреат міжнародного конкурса Іван Чередниченко (Київ)
24.04 (вівторок) 18.00
Вечір старовинного романсу Не уходи, побудь со мною
Виконавці: лауреат Всеросійського конкурсу Надір Ширінський
(вокал, гітара), Андрій Суботін (балалайка), Москва
У програмі: гусарські, дворянські, циганські, міські романси XVIII-XX ст.
25.04 (середа) 18.00
Концерт до Дня Незалежності Ізраїлю Будь счастлив
26.04 (четвер) 18.00
Вечір джазового вокалу
Виконавці: володарка Гран При в номінації джазовий вокал в Токіо (Японія),
лауреати міжнародних джазових фестивалів: Сергій Капелюшок гітара, вокал, Еріка Слободенюк бас-гітара, Віктор Тисленко барабани
У програмі: композиції з альбомів Ніжно, Чарівні Сни, а також ряд улюблених і нових п’єс
27.04 (пятниця) 18.00
Концерт камерного хору В стиле джаз
У програмі: Дж.Гершвін, Д.Еллінгтон, твори з репертуару
Beatles, Ф.Сінатри
Беруть участь: М.Колотуша (бас), Д.Соловйов (клавіші),
Д.Литвиненко (ударні)
Хормейстер Євгенія Ничвеєва
28.04 (субота) 18.00
Концерт джаз-оркестру Spring jazz melody
Керівник заслужений діяч мистецтв України Юрій Паламарчук
Дмитро Соловйов (фортепіано), джазовий вокал: Вікторія Кіяшко,
Леся Кужель, Ольга Іщенко
29.04 (неділя) 14.00
Сольний концерт камерного ансамблю Юні віртуози
Художній керівник заслужений діяч мистецтв України Євген Фролов
Приймає участь: заслужена артистка України Галина Кузяєва (сопрано)
Вул. Леніна, 6 Тел. 778-15-14, 372-96-40