Дніпропетровські паралімпійці вибороли 8 медалей на Чемпіонаті світу з легкої атлетики-2013

0
32

Дніпропетровські паралімпійці вибороли 8 медалей на Чемпіонаті світу з легкої атлетики-2013 З 20 по 28 липня у французькому місті Ліоні пройшов Чемпіонат світу з легкої атлетики-2013 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та інтелекту. 32 спортсмени національної паралімпійської збірної команди з легкої атлетики (17 чоловіків та 15 жінок), боролись за першість Чемпіонату з представниками 93 країн світу (1073 атлетів). І завоювали 30 медалей, серед яких 13 золотих, 9 срібних та 8 бронзових нагороди. «Розвиток спорту та популяризація здорового способу життя – це пріоритетні завдання, які ставить наш Президент Віктор Федорович Янукович. Дніпропетровські спортсмени завжди показували високі результати на різноманітних змаганнях. Саме завдяки наполегливості, лідерському характеру, індивідуальній майстерності кожного учасника Чемпіонату світу і тренерському таланту наші спортсмени продовжують підкорювати нові вершини», – підкреслив керівник регіону Дмитро Колєсніков. Під час змагань 6 спортсменів з Дніпропетровщини завоювали титул чемпіонів світу. Золото у бігу на дистанції 200 м виборола Оксана Ботурчук. Дворазовою чемпіонкою з бігу на дистанціях 100 та 400 м стала Олена Глєбова.Також дебютант цього міжнародного спортивного форуму Дмитро Прудніков здобув золото в стрибках в довжину. Дворазовим срібним призером став Юрій Царук у бігу на дистанції 100 та 200м. Дебютантка чемпіонату світу Світлана Стецюк виборола срібло у штовханні ядра. Бронзову нагороду виборола Оксана Ботурчук у бігу на дистанції 100 м.